Ręcznie tworzony sweter – towar luksusowy

Ręcznie tworzony sweter – towar luksusowy

To, co wyróżnia produkty handmade to ich unikatowość. Są obecnie uważane za jedne z najcenniejszych wyrobów, za które osoby zainteresowane są w stanie zapłacić. Zarówno projektanci, jak i osoby nabywające cenią sobie autentyczność, niebanalność, a także nadawanie rzeczom niepowtarzalnej tożsamości. Rynek produktów handmade nieustannie rośnie w siłę. 

Wyroby z duszą z całą pewnością można nazwać produktem luksusowym, dzięki ich wyjątkowości. Przykładem mogą być swetry. To element garderoby, który nigdy nie wychodzi z mody, a także służy nam przez cały rok czy to w letnie i wiosenne wieczory, czy chłodne jesienne i zimowe dni. W swojej ofercie modele tego produktu posiada Chullo.

Naturalne materiały

Artyści zajmujący się twórczością handmade korzystają z najróżniejszych materiałów, lecz większość z nich stawia na te naturalne. Rękodzielnicy hołdują idei slow fashion, a także starają się popularyzować życie w zgodzie z naturą i samym sobą. Chullo do produkcji swoich swetrów sięga po naturalne włóczki alpak, merynosów ii owiec południowoamerykańskich, często z dodatkiem jedwabiu a latem dodatkowo wzbogacone o bawełnę czy wiskozę. Wszystkie włóczki posiadają najwyższej jakości standard jakości GOTS i OEKO-Tex. Swetry przyjemnie otulą Twoje ciało, dostarczając ciepła i wygody w użytkowaniu cały rok.

Trwałość i solidność

Osoby tworzące produkty handmade wykonują swoje prace przy pomocy tradycyjnych technik. W wielu przypadkach decydują się na uwspółcześnienie starych metod i dostosowanie ich do aktualnych potrzeb nowoczesnego konsumenta. Każdy z nich podczas tworzenia dba o najdrobniejsze szczegóły. Przekłada się to na staranne wykonania i zachwycającą jakość oferowanych ubrań. Kupujący pragną nabywać piękne elementy garderoby, które wyróżnią się nie tylko pomysłowym designem, ale też trwałością i solidnością. Ręcznie wykonane swetry będą służyły nie tylko przez jeden sezon, ale przez długie lata.

Chęć odcięcia się od masowej produkcji i przepychu

Obecnie sklepowe półki w sieciówkach uginają się pod ciężarem tych samych towarów. Masowo produkowane elementy garderoby prawie niczym się od siebie nie różnią. Wytwarzane są one z jak najtańszych materiałów, które mają niezwykle szkodliwy wpływ na naszą planetę. Ma to na celu obniżenie kosztów produkcji i maksymalizowanie zysku ze sprzedaży. Jednak na przestrzeni ostatnich kilku lat konsumenci znudzili się już banalnością i pozostawiającą wiele do życzenia jakością ogólnodostępnych ubrań. Zaczęli również przekładać jakość nad ilość. Wielu z nich zwróciło się w stronę indywidualizmu i wszystkiemu temu, co nieprzeciętne. Przykładem produktu, po który szczególnie chętnie sięgają kupujący, są właśnie ręcznie tworzone swetry.

Wyróżnij się z tłumu

Ręcznie wykonywane przedmioty pozwalają na uwolnienie się od konieczności nabywania nudnych, ujednoliconych ubrań. Unikatowość warunkuje to, iż nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. To między innymi Chullo tworzy oryginalne kolekcje, dzięki którym można wyróżnić się z tłumu. Jedną z propozycji dostępnych na stronie internetowej jest sweter CALADO. Wykonano go z najlepszej jakości certyfikowanej włóczki- bawełna z jedwabiem. Przy jego tworzeniu użyto ażurowego splotu. Inną opcją jest sweter BOHEMIO. Tutaj wykorzystano włóczki merino + alpaka + wiskoza. Na plecach zaprojektowano oryginalne, długie frędzle. Zapoznaj się z dostępnymi modelami i wybierz ten odpowiedni dla siebie. 

Podążaj za mottem Chullo- Dare to be different. Ręczna produkcja umożliwia dopasowanie ubrań do indywidualnych potrzeb osoby kupującej. Doświadcz luksusu i wyjątkowości dzięki ręcznie tworzonym swetrom. 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are makes.

Odbierz swój kupon na 10%

Tylko dla nowych klientów!

Dziękujemy! Odbierz swój kupon

Nowy klient

Tylko dla nowych użytkowników!

Odbierz swój kupon na start!