W zgodzie z naturą

W zgodzie z naturą

100% naturalne materiały !

Image

Troszczymy się o środowisko, dlatego wykonując nasze produkty sięgamy po materiały, które wykonane są z naturalnych włókien – wełny alpak i owiec południowoamerykańskich , bio-dzianiny ze standardem GOTS i OEKO- Tex  oraz bawełniane chwosty. Proces pozyskiwania materiałów jest przyjazny środowisku, a zaangażowane w niego osoby pochodzą z małych społeczności. Dzięki temu przyczyniamy się do wspierania lokalnej produkcji dając miejsca pracy.
Owce i alpaki żyją do 12 lat, jednakże ich wełnę pozyskuję się tylko w pierwszych 8 latach życia, a strzyżone są raz w sezonie. Sprawia to, że ich wełna jest delikatna i bardzo wartościowa.
Inspirujemy się tradycyjnymi produktami z Ameryki Południowej. Naszym czapkom, opaskom i chustom nadajemy jednocześnie nowoczesnego wyglądu i charakteru.

Zarówno w  kwestii pakowania, jak i późniejszego wykorzystania pozostałości materiałów produkcyjnych, przyświeca nam idea less waste . Nasze produkty dotrą do was w pełni biodegradowalnych, tekturowych kartonach, zapakowane w bibułę lub jutowe worki , którym możecie nadać drugie życie używając ich np. do przechowywania drobiazgów lub żywności.

Specjalnie dla Ciebie stworzyłyśmy unikalną kolekcję, dzięki której będziecie się wyróżniać. Nasze motto – Dare to be different – może stać się także Twoim przesłaniem. 

Piękno, bliskość z naturą, kolory i krajobrazy Ameryki Południowej – to wszystko inspiruje nas do tworzenia wyjątkowych rzeczy dla wyjątkowych ludzi.

Image

Odbierz swój kupon na 10%

Tylko dla nowych klientów!

Dziękujemy! Odbierz swój kupon

Nowy klient

Tylko dla nowych użytkowników!

Odbierz swój kupon na start!