Zwroty i reklamacje

ZWROTY I REKLAMACJE

Osobom dokonującym zakupu w sklepie Chullo, które są konsumentami w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie towaru.

  1. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Sprzedawcę: PU Dariusz Łabędzki ul. FIlipkowskiego 15/3, 81-578 Gdynia, adres e-mail kontakt@chullo.com o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, pocztą elektroniczną bądź telefonicznie).
  2. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy dołączonego każdorazowo do każdego zamówienia. Mogą Państwo wypełnić i przesłać tenże formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na adres kontakt@chullo.com. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).
  3. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
  4. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
  5. Proszę odesłać lub przekazać nam towar na adres: PU Dariusz Łabędzki ul. FIlipkowskiego 15/3, 81-578 Gdynianiezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towar przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania.
  6. Klient ma prawo do reklamacji towaru wadliwego bądź niezgodnego z opisem. Procedura reklamacyjna rozpoczyna się od zgłoszenia tego faktu mailowo, telefonicznie bądź pisemnie na adres firmy. Konieczne jest nadesłanie zdjęć pokazujące np. uszkodzenie towaru. Twórca zapewnia rozpatrzenie reklamacji w terminie 14 dni od dnia jej zgłoszenia. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta twórca naprawi lub wymieni reklamowany towar na nowy, pełnowartościowy lub zwróci wartość kupionego towaru.
  7. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza reklamacji towaru dołączonego każdorazowo do każdego zamówienia. Mogą Państwo wypełnić i przesłać tenże formularz reklamacji na adres kontakt@chullo.com. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o wszczęciu procedury reklamacyjnej i kolejnych jej krokach na drodze poczty elektronicznej.

FORMY PŁATNOŚCI

Płatności można dokonać poprzez usługę Przelewy24 bezpośrednio po zakupieniu danego produktu. Jeśli podczas składania zamówienia płatność nie powiodła się, możesz dokonać jej na poniższe konto bankowe w tytule przelewu wpisując nr zamówienia.

Czas realizacji

Staramy się ograniczać niepotrzebne magazynowanie dużej ilości materiałów dlatego wszystkie Chullo produkty wykonujemy na zamówienie.

W związku z tym czas realizacji zamówienia to w przybliżeniu 7-10 dni roboczych od otrzymania wpłaty na konto bankowe.

Koszty dostawy

 

POLSKA

Paczkomaty InPost

12,99

Kurier

14,00

ZAGRANICA

W celu przygotowania kalkulacji kosztów wysyłki prosimy o kontakt przed zakupem

*nie wysyłamy zamówień za pobraniem

Odbierz swój kupon na 10%

Tylko dla nowych klientów!

Dziękujemy! Odbierz swój kupon

Nowy klient

Tylko dla nowych użytkowników!

Odbierz swój kupon na start!